ساعت لاکسمی

ساعت لاکسمی

از سال 2017 لاکسمی اشتیاق به سرمایه گذاری در دنیای زیبایی داشت و خیلی خوش شانس بود که شاهکارهایی را در هنگ کنگ پیدا کند تا همه آنها را به عنوان یک مجموعه استثنایی جمع آوری کند.

ساعت لاکسمی (LAXMI WATCH)

کیفیت ، منحصر به فرد بودن ، طراحی جذاب در یک شاهکار به عنوان یک قطعه هنری مسحور کننده مونتاژ شده است. نه تنها یک ساعت بلکه یک تعادل کامل از زیبایی و عملکرد است ، بهترین مواد به شکل طراحی کامل آنچه که ما آن را ساعت لاکسمی می نامیم.

 

ویژگی های ساعت لاکسمی LAXMI

مادر مروارید:

طراحان می توانند از طریق طرح های خود از یکدیگر جدا شوند، کیفیت مواد مهم است، اما چه چیزی باعث تفاوت می شود، چگونه از آن استفاده کنید.

مادر مروارید مواد زیبا و واجد شرایط است که طراحان استثنایی آن را برای سال ها استفاده کرده اند مادر مروارید انباشت کربنات کلسیم است که توسط پوسته ها یا حلزون ها پراکنده شده است تا از اشیاء خارجی آنها محافظت شود.

چرم:

طراحی خاص با بندهای اصلی چرمی در این برند از بهترین چرم های موجود در دنیا می باشد.

 

استیل:

 ساعت های استیل لاکسمی از فولاد 316 ساخته شده است که یکی از بهترین فولادهای است که ترکیبی استثنایی از این مخلوط بیانگر بالاترین کیفیت آن است. این ترکیب باعث می شود که فولاد 316 یکی از بهترین مواد استفاده شده در ساعت های لاکسمی باشد.

 

دسته بندی ساعت های لاکسمی

ساعت های زیبای لاکسمی  در 4 دسته طبقه بندی می شود:

 

1) لاکسمی سری LUMINOUS:

در سری زنانه luminous لاکسمی از بهترین نگین ها استفاده میشود. طراحی خاص و نگین های زیبا از مزیت های این سری از ساعت های زیبای لاکسمی است.

 

2) لاکسمی سری PRESTIGE:

 

سری مردانه PRESTIGE گلچینی از ساعت های کلاسیک و اسپرت با موتور های تک عقربه و کرنوگراف ، ضدآب بودن یکی از مزیت های این سری از ساعت های مردانه لاکسمی می باشد.

 

3) لاکسمی سری ADORE:

 

سری زنانه و مردانه ADORE  ساعت های کلاسیک استیل مزین شده به نگین برای دوستاران ساعت ست. استفاده از بالاترین کیفیت رنگ و نگین برای این مجموعه از مزیت های این سری می باشد.

 

4) لاکسمی سری PREMIER:

 

سری زنانه و مردانه PREMIER مشابه سری ADORE می باشد با این تفاوت که در این سری ساعت ها طراحی با بند چرم و استیل شده اند و از موتورهای کرنوگراف استفاده می شود و برای کسانی که علاقه به ست های اسپرت دارند گزینه بهتری است.

 

هر برند نشانه ای از خود دارد،علامتی که قبل از آن می آید و بعد از آن برند خارج می شود ، بعضی از برندها این علامت را هوشمندانه انتخاب می کنند ، که باعث می شود کاملاً متفاوت از دیگران باشد ، طراحی لوگو برند می تواند هر بخشی از سبک شما باشد و قابل توجه باشد. لوگو این برند از روی الهه ثروت ( لاکسمی ) طراحی شده است.   

 

 

ارسال نظر